PSG bildirildi Luiz Barselona’nın £ 20.5 değerleme daha fazlasını sunmak için hazırız – ve bu savunma oyuncusu karaya savaşta onlara avantaj verebilir.

                          1             Wayne Burnett   Sky Lig İki mücadelesi vermektedir Dagenham görevden yöneticisi Wayne Burnett Bet. Burnett Hançer tablonun alt ancak şu anda 22 olan York’ta kapalı sadece iki puanla Victoria Yolu bırakır. Warren Hackett ve Darren Currie kulüpte kalması ve geçici olarak ücret almış. Dagenham 24 Kasım beri lig kazanmak ve okumak bir kulüp deyimi olmadan şunlardır: “Bu Dagenham Redbridge Futbol Kulübü Wayne Burnett kulübü terk ettiğini yöneticisi duyurmak üzülerek olduğunu. “Wayne ve Dagenham Redbridge Futbol Kulübü yönetim kurulu Hem yöneticisi bir değişiklik takımın kaderiyle etrafında çevirmek için gerekli olduğunu hissettim.

Arama Wayne’in değiştirilmesi için başlamış oldu iken bir yedek olarak adlandırılır kadar”, Warren Hackett ve Darren Currie ilk takım işlerine ilgilenir. “Wayne başlangıçta geçici bazda, Şubat 2013’te Luton Town John Still ayrılmasından aşağıdaki istikrarla kulüp sağlanan ve 15 Ligi’nde yöneticisi uzun süre görev yapan oldu. “O kadar Everton bir FA Kupası üçüncü tur kravat ile birlikte son iki sezondur dokuzuncu ve 14. yer League Two yılında bitirir için kulübe yardımcı onun başarı için teşekkür birlikte kulübün en iyi dileklerimle Chigwell İnşaat Stadyumu yola Oyunun gelecek ay.”                                    1             Chelsea için eylem David Luiz

  Paris Saint-Germain L’Equipe göre, Chelsea savunma oyuncusu David Luiz imzalamak için yarışta Barcelona katıldı. Ligue 1 şampiyonu yaz aylarında başka Brezilyalı stoperi Alex, ile yollarını ayırmaya beklenirken, mükemmel bir yedek olarak eski Stamford Bridge takım arkadaşı Luiz belirledik.1xbetpt.com Luiz ağır Barselona bir yılı aşkın süredir onu takip özellikle Jose Mourinho’nun dönüşü sonrasında geçtiğimiz yaz uzakta Chelsea’den bir hamle ile bağlantılıydı. Mourinho’nun sevdiği pozisyonda Luiz en olanaklarını sınırlayan, katıldığı ilk tercihi stoperi ortaklığı olarak bu sezon Gary Cahill ve John Terry kullanmıştır. PSG ve Barselona hem ona bir stoperi olarak oynama fırsatı vermeye istekli olmasına rağmen eski Benfica adam Ancak, bir orta saha rolünde etkiledi. PSG bildirildi Luiz Barselona’nın £ 20.5 değerleme daha fazlasını sunmak için hazırız – ve bu savunma oyuncusu karaya savaşta onlara avantaj verebilir.